75XF3P-BP LG 75" Customizable Open-frame Display for Smart Effciency Digital Signage Information Display
คุณสมบัติสินค้า:
SKU : 75XF3P-BP
หมวดหมู่ : New Digital Signage High Brightness
แบรนด์ : LG
Share
PANEL
Screen Size (Inch) : 75"
Panel Technology : IPS, M+
Back Light Type : Direct
Aspect Ratio : 16:9
Native Resolution : 3840x2160 (UHD)
Refresh Rate : 60Hz
Brightness : Min: 2800cd/m2, Typ: 3000cd/m2
Contrast Ratio : 1200:1 (Typ)
Dynamic CR : 500,000:1
Color gamut : NTSC 72%
Viewing Angle (H x V) : 178 x 178
Color Depth (Number of Colors) : 10bit ( Dethering), 1.07 billion colors
Response Time : 8ms (G to G BW) typ.
Surface Treatment (Haze) : AGLR(Haze 3%), QWP
Life time : 50,000 Hrs
Operation Hours (Hours/Day) : 24Hrs
Portait / Landscape : Yes / Yes
QWP (Quarter Wave Plate) : Yes
CONNECTIVITY(JACK INTERFACE)
HDMI IN : Yes(2), HDMI1/2 : HDCP 2.2
DP IN : Yes(1), HDCP1.3
DVI-D IN : Yes(1)
Audio IN : Yes(1)
RS232C IN : Yes(1) (4pin phone jack)
RJ45(LAN) IN ; Yes(1)
IR IN : Yes(1)
USB IN : USB2.0 Type A (1)
DP Out : Yes(1)
External Speaker Out : Yes(1) (4pin phone jack)