22XF1TJ-B LG 22" Versatile Touch Display Fit for Your Business Digital Signage Information Display
Attribute:
SKU : 22XF1TJ-B
Brand : LG
Share
PANEL
Screen Size : 21.5"
Panel Technology : IPS
Back Light Type : Edge
Aspect Ratio : 16:9
Native Resolution : 1920x1080 (FHD)
Refresh Rate : 60Hz
Brightness : 1300nit (Typ, w/ Glass)
Contrast Ratio : 1000:1 (Typ)
Dynamic CR : 800,000:1
Color gamut : NTSC 72%
Viewing Angle(H x V) : 178x178
Color Depth : 8bit, 16.7Million colors
Response Time : 25ms (G to G)
Surface Treatment(Haze) : Anti glare, 3H(Haze 25%)