LB20-PC75-5D BOSCH Cabinet speaker 5" 8 Ohm black pair / Sound System for Ballroom & Seminar Hall / Meeting room & Conference Room
คุณสมบัติสินค้า:
SKU : LB20-PC75-5D
หมวดหมู่ : Sound PA Audio Speakers
แบรนด์ : BOSCH
Share
Product No.: F.01U.331.73
 Key Features
  • Innovative mount system is included for quick, simple, and reliable installations
  • Carefully engineered for outdoor environments (IP54), without compromising performance
  • Long throw 5.25" (133 mm) woofer housed in a fire rated ABS plastic enclosure for extended LF performance down to 60 Hz
  • 75 W power handling provides for 109 dB maximum SPL (115 dB peak)